Een extra aanwinst bij de senioren: Matthew Tallieu

De A-kern van onze ploeg start het volgende seizoen in vierde nationale met heel wat spelers die voor de promotie hebben gezorgd. Enkele nieuwe spelers zullen zorgen voor een nog sterker team. Enkele spelers zullen starten bij de beloften en kunnen dan doorgroeien naar de A-Kern, dit is ook het geval voor onze nieuwe aanwinst :

MATTHEW TALLIEU

matthewtaillieu

Matthew vind je centraal op het voetbalplein, hij vindt ook zijn gading als verdedigende middenvelder. Hij speelde reeds bij volgende ploegen :KEG Gistel, VG Oostende, KV Oostende, GS Middelkerke-Spermalie.

Matthew is naar Adinkerke gekomen vol ambitie, hij wenst eerst en vooral ervaring bij te brengen aan de beloften en helpen het scorend vermogen van de ploeg op te krikken. Matthew hoopt dan ook graag via z’n goede prestaties een stap richting de A-kern te kunnen zetten!

We wensen Matthew veel succes bij WSA !

Reacties zijn gesloten.