Garrincha Cup Brugge

KWS Adinkerke neemt nu zaterdag 26-12-2015 deel aan de Garrincha cup in Brugge.

De locatie is de oude stelplaats van de lijn : Gaston Roelandtsplein 15 te Brugge.

 

Boxing Day affiche (002)

Meer info op : https://www.facebook.com/garrinchabrugge/

Adinkerke is ingedeeld in een poule met Koksijde, Racig Gent-zeehaven, Knokke en Westhoek.

Hieronder Het schema van de wedstrijden :

Kalender Boxing Day Cup 2015

Groep A & Groep B:

——————————————————————————————————————-

Speeldag 1 : ( Groep A )

Groep A                              10.00:                                                   K.M.S.K. Deinze – S.V.V. Damme                                                            Veld 1

Groep A 10.00:                                                   F.C. Gullegem – K.F.C. Izegem Veld 2

( Sport West Harelbeke bye )

——————————————————————————————————————-

Speeldag 1 : ( Groep B )

Groep B 10.00:                                                   K.V.V. Coxyde – K.S.V. White Star Adinkerke Veld 3

Groep B 10.00:                                                   K.R.C. Gent-Zeehaven – K.V.K. Westhoek Veld 4

( R. Knokke F.C. Bye )

——————————————————————————————————————-

Speeldag 2 : ( Groep A )

Groep A 10.30:                                                   Sport West Harelbeke – K.M.S.K. Deinze Veld 3

Groep A 10.30:                                                   S.V.V. Damme – F.C. Gullegem Veld 4

( K.F.C. Izegem Bye )

——————————————————————————————————————-

Speeldag 2 : ( Groep B )

Groep B 10.30:                                                   R. Knokke FC – K.V.V. Coxyde Veld 1

Groep B 10.30:                                                   K.S.V. White Star Adinkerke – K.R.C. Gent-Zeehaven Veld 2

( K.V.K. Westhoek Bye )

——————————————————————————————————————-

Speeldag 3 : ( Groep A )

Groep A 11.00:                                                   K.F.C. Izegem – K.M.S.K. Deinze Veld 1

Groep A 11.00:                                                   Sport West Harelbeke – S.V.V. Damme                                Veld 2

( F.C. Gullegem Bye )

——————————————————————————————————————-

Speeldag 3 : ( Groep B )

Groep B 11.00:                                                   K.V.K. Westhoek – K.V.V. Coxyde Veld 3

Groep B 11.00:                                                   R. Knokke F.C. – K.S.V. White Star Adinkerke Veld 4

( K.R.C. Gent-Zeehaven Bye )

——————————————————————————————————————-

Speeldag 4 : ( Groep A )

Groep A 11.30:                                                   F.C. Gullegem – Sport West Harelbeke Veld 3

Groep A 11.30:                                                   S.V.V. Damme – K.F.C. Izegem Veld 4

( K.M.S.K. Deinze Bye )

——————————————————————————————————————-

Speeldag 4 : ( Groep B )

Groep B 11.30:                                                   K.R.C. Gent-Zeehaven – R. Knokke F.C. Veld 1

Groep B 11.30:                                                   K.S.V. White Star Adinkerke – K.V.K. Westhoek Veld 2

( K.V.V. Coxyde Bye )

——————————————————————————————————————-

Speeldag 5 : ( Groep A )

Groep A 12.00:                                                   K.F.C. Izegem – Sport West Harelbeke Veld 1

Groep A 12.00:                                                   K.M.S.K. Deinze – F.C. Gullegem Veld 2

( S.V.V. Damme )

——————————————————————————————————————-

Speeldag 5 : ( Groep B )

Groep B 12.00:                                                   K.V.V. Coxyde – K.R.C. Gent-Zeehaven Veld 3

Groep B 12.00:                                                   K.V.K. Westhoek – R. Knokke F.C. Veld 4

( K.S.V. White Star Adinkerke )

——————————————————————————————————————-

Hierna wordt dan gespeeld volgens de behaalde resultaten.

Knock-Out Garrincha Boxing Day Tournament

 

CHAMPIONSLEAGUE EN EUROPALEAGUE: ( 2 x 12 min )

——————————————————————————————————————–

Halve Finale’s Europaleague:

 

14.00:                                                   3e Groep A – 4e Groep B ( W1 EL )                          Veld 1

14.00:                                                   3e Groep B – 4e Groep A ( W2 EL ) Veld 2

——————————————————————————————————————-

Halve Finale’s Championsleague:

14.45:                                                   1e Groep A – 2e Groep B ( W1 CL ) Veld 1

14.45:                                                   1e Groep B – 2e Groep A W2 CL ) Veld 2

——————————————————————————————————————-

Finale Jupiler Pro League: ( plaats 9 & 10 )

15.30:                                                   5e Groep A – 5e Groep B Veld 3

——————————————————————————————————————

Troostfinale Championsleague: ( plaats 3 & 4 )

15.30:                                                   Verliezer W1 CL – Verliezer W2 CL Veld 1

——————————————————————————————————————

Troostfinale Europaleague: ( Plaats 7 & 8 )

 

15.30:                                                   Verliezer W1 EL – Verliezer W2 EL Veld 2

——————————————————————————————————————-

 

Finale Europaleague: ( Plaats 5 & 6 )

16.30:                                                   Winnaar W1 EL – Winnaar W2 EL Veld 1

——————————————————————————————————————-

Finale Championsleague: ( 1 & 2 )

 

17.30:                                                   Winnaar W1 CL – Winnaar W2 CL Veld 1
——————————————————————————————————————-

Reacties zijn gesloten.